Sertifika Programımızdan Yararlanın

Konu Kariyer Görselleştirme Uzmanlığı Platformu, iş dünyasının rekabetçi koşulları karşısında öğrencilerinin fark yaratmasını her platformda desteklemektedir. Emre Göçmen, eğitim setlerini çalışan öğrencilerin porftolyo hazırlık aşamalarına bizzat destek verirken, öğrencilerinin aldıkları eğitimin niteliğini kanıtlayabilecekleri bir sertifikayı da tasdik etmektedir.

1. Adım: Sertifika Kodlarınızı Takip Edin

Sertifika programından yararlanmak isteyen öğrencilerimizin, Görselleştirme Uzmanlığı Eğitim Paketi ya da İleri Görselleştirme Uzmanlığı Eğitim Paketini edinmiş olmaları gerekmektedir. Uzmanlık setlerinin derslerinde yer alan ekran görüntülerinde, rastlantısal olarak, ‘ekranın sağ-alt köşesinde’ sertifika kodu görünmektedir.

2. Adım: Sertifika Kodlarınızı Bize Gönderin

Ders anlatımları sırasında görünen sertifika kodlarının takip edilmesi; öğrencilerimizin derslere katıldığının kanıtı olarak kabul edilmektedir. Bu kodların tümünü, ders sırasına bağlı olarak not alınması gerekir. Elindeki notları İletişim sayfamızdan bize ileten öğrencilerimiz, sertifika programının yarısını tamamlamış olacaklardır.

3. Adım: Seviyenizi Gösteren Bir Çalışma Yapın

Sertifika programının tamamlanması için, öğrencilerimizin; uzmanlık seviyesini gösteren bir çalışma yapması gerekmektedir. Sertifika programı, yapılan çalışmanın ‘1920×1080’ çözünürlükte tarafımıza ulaştırılması ile tamamlanmaktadır. Gönderilen her çalışmanın orijinalliği arama motorlarında sınanacak, çalışma dokümanı talep edilecektir.

Bilgilendirme

Sertifika programımız, TC Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak bir çalışmanın ürünü değildir. Bu sertifika, Konu Kariyer Görselleştirme Uzmanlığı Platformu’nun Kurucu-Eğitmen’i Emre Göçmen’in kişisel eserleri olan eğitim setlerinin izlendiği; eserlerde verilen bilgilerin öğrenildiğinin tarafımızca tasdik edildiğine yönelik ıslak imzalı referans mektubu etki ve bağlayıcılığındadır. Öğrencilerimiz, sertifikalarını; profesyonel iş yaşamlarındaki başvurularında, özgeçmiş ve portfolyolarına ek olarak sunabilirler.