Eğitmen ve Öğrenci Portfolyosu

Konu Kariyer ailesi olarak, ‘şeffaf’ bir eğitim modelini benimsiyor; öğrenci adaylarımızın bilgi edinme haklarına saygı duyuyoruz. Bu bağlamda, eğitmenimiz Emre Göçmen ve eğitim setlerini edinerek kariyerlerinde fark yaratan öğrenci dostlarımızın portfolyolarından örnek çalışmaları gururla sunuyoruz.

Eğitmen Portfolyosu

Bize göre, ‘bir görselleştirme eğitmenin sunabileceği bilginin sınırları; kendi çalışmalarında saklıdır’ ve alan üzerinde deneyim sahibi olduğunu ifade eden tüm eğitmenlerin, öğrencileriyle kendi profesyonel seviyelerini şeffaf bir şekilde paylaşabilmeleri gerekmektedir. Bu sayede öğrenciler; kariyerleri açısından belirledikleri hedeflere ilerlerken doğru kişi ve kuruluşları tercih etme haklarını ellerinde tutabilirler. Şeffaf bir eğitim modelini sürdürülebilir kılmayı hedefleyen Emre Göçmen, çalışmalarını her platformda öğrencileriyle paylaşmayı; eğitim setlerinin içeriğini, uygulama ve final renderları ile tanıtmayı ilke edinmektedir.

Öğrenci Portfolyosu

Görselleştirme serüvenine Emre Göçmen ile başlayan ve devam eden profesyonel dostlarımızın, ‘bizi refere eden çalışmalarını’ Portfolyo sayfamızda paylaştıkları için, minnettar olduğumuzu bilmelerini isteriz. Portfolyo sayfamızda çalışmalarını incelediğiniz öğrencilerimizin, eğitim setlerimize yönelik düşüncelerini, Yorumlar sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bilgilendirme

Portfolyo sayfamızdaki eğitmen ve öğrenci çalışmalarının tüm hakları saklıdır. Özel kullanım izinleri alınmaksızın gerçekleşen hak ihlallerinde, Konukariyer.com özgün içeriği üzerinden tüm hak sahipleri adına 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa muhallefetten suç duyurusunda bulunulacaktır.