Neden Konu Kariyer?

Konu Kariyer Görselleştirme Uzmanlığı Platformu, görselleştirme alanında aktif olarak varlık gösteren Emre Göçmen‘in, bilgi ve deneyimlerini; video eğitim setleri aracılığıyla paylaştığı bir e-ticaret ve kariyer platformudur. Konu Kariyer, Türkiye’de görselleştirme alanında ilerlemek isteyen tüm öğrenci ve profesyonellerin ihtiyaç duyduğu kaynakları sağlamayı görev edinmiştir. Kariyerinin ‘konu’sunu, görselleştirme üzerine gelişim göstermeye odaklayan herkesi hedef kitlesi kabul eder.

Emre Göçmen Kimdir?

Konu Kariyer projesinin kurucusu, grafik tasarımcı ve görselleştirme uzmanıdır. Kariyerine, görselleştirme eğitmenliği yaparak devam etmektedir. Tasarımcı, Türkiye’de yüzlerce öğrenci ve profesyonelin kariyerlerinde önemli bir değer olarak tanımladığı eğitim setlerinin satışı ve satış sonrası desteğini, Konu Kariyer Görselleştirme Uzmanlığı Platformu bünyesindeki ekibiyle gerçekleştirmektedir.

Tasarımcı Kimliği ve Eğitmenlik

Konu Kariyer ailesi olarak biz, görselleştirme alanında eğitim vermek için ‘yeterlilik düzeyini belirleyen’ temel faktörün; eğitimcinin uzmanlık düzeyi olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda, Emre Göçmen‘in öğrenim hayatı boyunca, akademik düzeyde yeterliliği sınanmış ve ürettiği çalışmalarla sunabileceği bilginin sınırlarını göstermekten çekinmeyen bir eğitmen kimliğine sahip olduğunu ifade etmek isteriz. Tasarımcı, bu bakış açısıyla, eğitim setlerindeki başarı ölçütünü şeffaf bir eğitim modeliyle ortaya koymuş; eğitim setlerini ‘uygulama örnekleri üzerinden’ hazırlamıştır. Emre Göçmen‘in eğitim setlerinde yer alan uygulama örnekleri; öğrenci adaylarına vaat ettiği düzeyi değerlendirebilme olanağı sağlamaktadır.

Yöntembilimsel Yaklaşım

Emre Göçmen hazırladığı eğitim setlerinin içeriklerini oluştururken, lisans ve lisansüstü öğrenimi süresince aldığı akademik eğitimi referans almıştır. Yöntembilimsel bir çözümleme ile ürettiği içerikler; çapraz referanslamalar ile ilişkili konu anlatımlarının uygulama tekrarlarından oluşmaktadır. Görselleştirme uzmanlığı ve ileri görselleştirme uzmanlığı üzerine sınırlandırılan bu anlatımlar; öğrencilerimizin öğrendikleri program ve eklentilerin gerekli tüm araç ve komutlarını yorumlayabilmesine olanak sağlamaktadır. Emre Göçmen’in öğretme yöntemi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Öğretme Yöntemi sayfamızı ziyaret ediniz.

Herkese Göre Bir Eğitim Modeli

Emre Göçmen eğitim setlerinin içeriklerini, görselleştirme alanında gelişim gösteren öğrenci ve profesyonellerin tüm sektörel gereksinimlerini göz önünde bulundurarak oluşturmaktadır. Bu bağlamda, öğrencilerinin gelişim göstermek istedikleri seviyenin kararını kendilerinin verebilmesine olanak sağlamaktadır. Eğitmenin Görselleştirme Uzmanlığı ve İleri Görselleştirme Uzmanlığı sınırlamasıyla sınıflandırdığı eğitim setleri, öğrencilerin kariyer hedeflerine bağlı olarak tercih edebilecekleri iki seçenekten oluşur.

Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi

Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi, aşağıdaki ve setlere konu olan diğer sahneler üzerinden, uzmanlık düzeyi için gereken tüm bilgi ve teknikleri ‘uygulama’ örnekleriyle aktarır. İleri düzeyde gelişim göstermek istemeyen uzmanları ‘işlevsel ve pratik’ bilgilerle kuşatır (Öğretme Yöntemi). Detaylı bilgi için Görselleştirme Uzmanlığı Eğitim Setleri‘nin ‘Setlerden Kareler’ ve ‘Ders İçerikleri’ bölümlerini inceleyiniz.

İleri Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi

İleri Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi, aşağıdaki ve setlere konu olan sahneler üzerinden, ileri uzmanlık düzeyi için gereken tüm bilgi ve teknikleri ‘uygulama’ örnekleriyle aktarır. İleri düzeyde gelişim göstermek isteyen uzmanları ‘işlevsel ve pratik’ bilgilerle kuşatır (Öğretme Yöntemi). Detaylı bilgi için İleri Görselleştirme Uzmanlığı Eğitim Setleri‘nin ‘Setlerden Kareler’ ve ‘Ders İçerikleri’ bölümlerini inceleyiniz.

Eğitimlerimizin yöntem ve içerikleriyle ilgili detaylı bilgi, eğitim setlerimizin tanıtım sayfalarında mevcuttur. Size en uygun içeriği seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öğretme Yöntemi hakkında detaylı bilgi edinin

Öğretme Yöntemi, öğrenme yönteminiz ve gelişiminiz konusunda atacağınız adımları etkileyen önemli bir içeriktir; incelemenizi öneririz. Öğretme Yöntemi içeriğine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Örnek Dersler izleyerek setlerimizi deneyimleyin

Örnek Dersler, set içeriğinin aktarılması ve eğitmeninizin anlatım tarzını deneyimleyebileceğiniz önemli bir bölümdür; izlemenizi öneririz. Örnek Dersler bölümüne ulaşmak için buraya tıklayınız.