Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Yazılı iletişime geçmeden önce, sıklıkla karşılaştığımız sorulara verdiğimiz cevaplarımızı incelemenizi öneririz.

Öğrenme aşamamda size danışabilecek miyim?

Setlerimizi edindiğiniz andan itibaren, setlerin içeriği ve görselleştirme yolculuğunuza ilişkin tüm sorularınıza kesintisiz destek alacaksınız.

Hizmetlerden ne kadar süreyle yararlanabilirim?

Lisanslama, teknik destek ve danışmanlık konusunda herhangi bir süre kısıtlamamız yoktur. Öğrenme aşamanız ve kariyeriniz boyunca her zaman destek talep edebilirsiniz.

Kargomun nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Hafta içi verdiğiniz tüm siparişler 24 saat içinde Yurtiçi Kargo‘ya teslim edilir. Siparişinizin gönderi numarasının tarafınıza ulaştırılmasının ardından kargo takip sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kargo takibi için buraya tıklayınız.

İndirilebilir eğitim setimi nasıl edineceğim?

İndirilebilir eğitim setleriniz sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize, WeTransfer Plus hesabımız üzerinden gönderilir. Eğitim setinizi, e-postanızdaki linkler üzerinden bilgisayarınıza ‘sorunsuzca’ indirebilirsiniz. Wetransfer Plus ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Eğitim setimin kurulumunu siz yapar mısınız?

Eğitim setinizin lisans işlemini yapmayı tercih etmezseniz, destek talebiniz ile aynı gün içinde, ‘uzak bilgisayar bağlantısı’ ile lisanslama işleminizi gerçekleştirebiliriz.

Güvenlik protokolünüz hangi düzeyde?

Konukariyer.com’un veri alışverişi sırasında, müşterilerilerinin internet tarayıcısı ve kendi sunucusu arasındaki iletişimi Comodo SSL Sertifikası (128 Bit) ile şifrelenmektedir. Comodo SSL, dünyanın önde gelen e-ticaretlerinin tercihi olan SSL sertifikasyonudur. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

PayU Güvenli Ödeme Sistemi nedir?

Konukariyer.com dünyada önde gelen e-ticaretlerin tercih ettiği PayU Güvenli Ödeme Sistemi finans kuruluşunun üyesidir. Konukariyer.com’un kart ile ödeme sayfası, PayU‘nun sağladığı %100 güvenli ortak ödeme sayfasıdır. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

İletişim Formu

Çalışma gün ve saatlerimiz, hafta içi ve cumartesi 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Diğer gün ve saatlerde, yazılı iletişimi tercih etmenizi öneririz.

İletişim için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.