Konu Kariyer Hakkında

Konu Kariyer Görselleştirme Uzmanlığı Platformu, Emre Göçmen tarafından 2 Şubat 2015 tarihinde kurulan, üç boyutlu görselleştirme tasarımı alanında faaliyet gösteren ticari oluşumdan güç alan bir kariyer platformu ve e-ticarettir. Oluşum, Emre Göçmen’in görselleştirme alanındaki, Türkiye’de yüzlerce öğrenci ve profesyonelin kariyerlerinde önemli bir değer olarak tanımladığı eğitim setlerinin satışı ve satış sonrası desteğini sağlamaktadır. Konu Kariyer, öğrencilerinin görselleştirme kariyerini, temel ‘konu’su olarak tanımlayan bir şirket kültürü ile konumlanmaktadır. Portföyünün profesyonel gereksinimlerini sağlamayı ilke eden kuruluş; güncel ve ulaşılabilir ‘yöntembilimsel’ bir eğitim modelini sürdürülebilir kılmayı ilke edinmiştir.

Konu Kariyer Ekip Üyeleri

Emre Göçmen
Kurucu / Eğitmen

Konu Kariyer projesinin kurucusu, grafik tasarımcı ve görselleştirme uzmanıdır. Profesyonel yaşamını, görselleştirme eğitmenliği yaparak sürdürmektedir.

Özkan Demir
Teknik Destek Uzmanı

Konu Kariyer’in yazılım ve teknik destek uzmanıdır. Portföyün uzak bilgisayar bağlantı ihtiyaçlarını sağlar. Konu kariyer’in e-ticaret süreçlerini yönetir.

Sevilay Ayva
Satış Temsilcisi

Konu Kariyer’in telefon ve canlı destek iletişimini sürdürür. Yayınların satış ve sipariş takibini gerçekleştirir. Organizasyon işleyişinin tümünden sorumludur.

Can Çiftlik
Müşteri Temsilcisi

Konu Kariyer’in sistem trafiğine ve yazılı iletişimine bağlanarak müşteri ilişkilerini yönetir. Portföy kayıtlarını takip ederek, hizmetin devamlılığını sağlar.

Konu Kariyer ekibi, müşteri memnuniyetini ‘her koşulda’ sağlamayı temel görevi olarak tanımlamaktadır. Oluşum, tüketici haklarına saygılı, empati yeteneğine sahip ekip üyeleriyle; tatil günleri, mesai saatlerinden bağımsız bir çalışma esnekliğiyle çalışır. Kuruluş, hizmet kalitesinin yıllarca sürdürülebilmek için, tüm portföyün satış ve sipariş aşamalarından kullanıcı deneyimlerine kadar tüm bilgiler kayıt altında tutmaktadır.

Konu Kariyer ekibi, portföyünün bilgi edinme hakkını gözeten, ulaşılabilir ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu bağlamda, Konu Kariyer Görselleştirme Uzmanlığı Platformu üzerinden yayınlanan eğitim setlerinin satışının ‘nitelikli bir bilgilendirme ile’ gerçekleştirilmektedir. Satış sonrası süreçte de, siparişlerin mümkün olan en kısa sürede kullanıcılara ulaştırılması, olası lojistik sorunların önlenmesi ve gerekli takibin yapılması amaçlanmaktadır.

Konu Kariyer; e-ticaret altyapısı, indirilebilir ürün servis sağlayıcısı olan WeTransfer Plus, video oynatıcısı Konu Kariyer Player ve  lisanslama yöntemi ile kusursuz bir kullanıcı deneyimini taahhüt etmektedir. Ayrıca, tüm kurumsal düzeydeki hassasiyetlere rağmen, oluşabilecek olası teknik sorunlarda; yazılı iletişim ve uzak bilgisayar bağlantısı ile kesintisiz destek vermeyi öncelikli görevi olarak tanımlamaktadır.