Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık

Konu Kariyer Görselleştirme Uzmanlığı Platformu, yayınladığı eğitim setlerinin çoklu kullanıcı lisanslarıyla kurumsal satışını gerçekleştirmekte; proje ve teknoloji odaklı danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetiyle Konu Kariyer, görselleştirme alanındaki sektörel gereksinimleri; organizasyona özel plan ve tekliflerle çözüme ulaştırmaktadır. Şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik eğitim ve danışmanlık hizmeti almak için, aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Yazılı iletişime geçmeden önce, sıklıkla karşılaştığımız sorulara verdiğimiz cevaplarımızı incelemenizi öneririz.

Öğrenci portföyünüze kampanya ya da iş ilanı duyurumuzu yapabilir miyiz?

Portföyümüz; Üyelik Sözleşmemiz, Gizlilik ve Güvenlik Politikamız gereği 3. kişilere açık değildir. Ancak, iş ilanı duyurularında, kriterlerinize bağlı olarak, iş arayışındaki öğrencilerimize gerekli bilgilendirmeyi sağlayabiliriz.

Lisanslarımızı ofis bilgisayarlarımız üzerinden sınırlayabilir misiniz?

Lisanslama sistemimiz, kullanıcı ‘kişi’ tanımlı değil, bilgisayar özelliklerine bağlı özgün kimlik özelliği üzerinden çalışmaktadır. Bu nedenle de kurduğunuz bilgisayarlar; kullanıcıların kimliğinden bağımsız bir şekilde lisans sınırlamasına otomatik olarak girerler.

Lisans sayımızı ofis bilgisayarlarımız üzerinden arttırabilir misiniz?

Talep ettiğiniz kullanıcı sayısına bağlı olarak bir indirimli bir teklifte bulunarak, eğitim seti sayınızdan bağımsız olarak, lisans sayınızı arttırabilmemiz mümkündür.

Görselleştirme projelerinde danışmanlık hizmeti alabilir miyiz?

Proje özelliklerinizi iletişim sayfamızdan ekibimize ilettiğinizde, mümkün olan en kısa sürede, danışmanlık hizmetimizin detayları ile ilgili bilgilendirilirsiniz.

Kurumsal Teklif Formu

Kurumsal destek talebiniz incelenecek; gereksinimlerinize uygun çözüm ve teklif tarafınıza iletilecektir.