Eğitimi Setlerinin Örnek Derslerini İnceleyin

Eğitim setleri içeriklerini, ders anlatımlarının konu başlıkları, ekran görüntüleri ve final renderlarını sunan Emre Göçmen; derslerinin video örneklerini de öğrenci adaylarının deneyimine sunmaktadır. Özel ders niteliğinde bir anlatım üzerinden ilerleyen eğitim setlerimizin ücretsiz örnek derslerini, Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi ve İleri Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi başlıkları altında sınıflandırılmış bir şekilde, aşağıdaki bölümden izleyebilirsiniz.

Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi Setlerinin Örnek Dersleri

Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi, görselleştirme alanının temellerini oluşturan modelleme, materyal, ışıklandırma-pozlama ve render aşamalarını özgün içeriklerine göre ayrı ve birlikteliklerine göre bir bütün olarak ele almaktadır. Çapraz anlatımlar ve uygulama örnekleri üzerinden gerçekleşen anlatımlar; bir görselleştirme uzmanının kariyeri süresince gereksinim duyacağı tüm bilgi ve teknikleri işlevsel bir şekilde aktarmaktadır.

3ds Max 2017 Modelleme Eğitim Seti

Modelleme Eğitim Seti, Görselleştirme Uzmanı Emre Göçmen tarafından ‘uygulama örnekleri ile oluşturulmuş’ 29 saatlik bir anlatımdır. Örnek ders videosundaki ders anlatımı, set içeriğinin ‘tanıtım amaçlı’ küçük bir kesitidir.

Detaylı Bilgi

Vray 3.4 Materyal Eğitim Seti

Materyal Eğitim Seti, Görselleştirme Uzmanı Emre Göçmen tarafından ‘uygulama örnekleri ile oluşturulmuş’ 16 saatlik bir anlatımdır. Örnek ders videosundaki ders anlatımı, set içeriğinin ‘tanıtım amaçlı’ küçük bir kesitidir.

Detaylı Bilgi

Vray 3.4 Işıklandırma ve Pozlama Eğitim Seti

Işıklandırma-Pozlama Eğitim Seti, Görselleştirme Uzmanı Emre Göçmen tarafından ‘uygulama örnekleri ile oluşturulmuş’ 9 saatlik bir anlatımdır. Örnek ders videosundaki ders anlatımı, set içeriğinin ‘tanıtım amaçlı’ küçük bir kesitidir.

Detaylı Bilgi

Vray 3.4 & Solidrocks 2.0 Render Eğitim Seti

Render Eğitim Seti, Görselleştirme Uzmanı Emre Göçmen tarafından ‘uygulama örnekleri ile oluşturulmuş’ 5 saatlik bir anlatımdır. Örnek ders videosundaki ders anlatımı, set içeriğinin ‘tanıtım amaçlı’ küçük bir kesitidir.

Detaylı Bilgi

İleri Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi Setlerinin Ders Örnekleri

İleri Görselleştirme Uzmanlığı Eğitimi, görselleştirme alanında uzmanlık düzeyinde modelleme, materyal, ışıklandırma-pozlama ve render aşamalarına hakim olan görselleştirme uzmanları için hazırlanmış ‘ileri’ düzey içeriklerdir. Uygulama örnekleri üzerinden gerçekleşen anlatımlar; ileri seviyede gelişim göstermek isteyen bir görselleştirme uzmanının gereksinim duyacağı tüm bilgi ve teknikleri işlevsel bir şekilde aktarmaktadır.

Gerçekçi Dış Mekan için Doğa Uygulamaları

Gerçekçi Dış Mekan için Doğa Uygulamaları Eğitim Seti, Görselleştirme Uzmanı Emre Göçmen tarafından
‘uygulama örnekleri ile oluşturulmuş’ 9 saatlik bir anlatımdır. Örnek ders videosundaki ders anlatımı, set içeriğinin ‘tanıtım amaçlı’ küçük bir kesitidir.

Detaylı Bilgi

İleri Görselleştirme Teknikleri-1 Eğitim Seti

İleri Görselleştirme Teknikleri-1 Eğitim Seti, Görselleştirme Uzmanı Emre Göçmen tarafından
‘uygulama örnekleri ile oluşturulmuş’ 25 saatlik bir anlatımdır. Örnek ders videosundaki ders anlatımı, set içeriğinin ‘tanıtım amaçlı’ küçük bir kesitidir.

Detaylı Bilgi

İleri Görselleştirme Teknikleri-2 Eğitim Seti

İleri Görselleştirme Teknikleri-2 Eğitim Seti,
Görselleştirme Uzmanı Emre Göçmen tarafından
‘uygulama örnekleri ile oluşturulmuş’ 10 saatlik bir anlatımdır.

Detaylı Bilgi
Youtube kanalımıza üye olun

Örnek derslerimiz ve video duyurularımızdan haberdar olmak için Youtube kanalımıza üye olmanızı öneririz.